Інтерфакс-Україна
14:37 16.10.2015

Членство України в РБ ООН дає додаткові інструменти для обстоювання своїх інтересів у відносинах із РФ - Петренко

1 хв читати
Членство України в РБ ООН дає додаткові інструменти для обстоювання своїх інтересів у відносинах із РФ - Петренко

Отримання Україною непостійного членства в Радбезі ООН дає дипломатичний та юридичний інструмент для обстоювання своїх інтересів у відносинах із РФ та є підтвердженням того, що міжнародне співтовариство підтримує Україну, заявляє міністр юстиції України Павло Петренко.

"Це є фактично підтвердженням того, що проукраїнська коаліція є, що підтримка України в міжнародному співтоваристві є дуже високою", - сказав П.Петренко на брифінгу в Києві в п'ятницю, коментуючи отримання Україною непостійного членства в Радбезі ООН.

За словами П.Петренка, окрім дипломатичного та політичного ефекту, крім того, що Україна отримає майданчик для можливості висловлювати свою позицію, є також і юридичний бік.

"Практично в юридичній площі ми зможемо мати більше інструментів для того, щоб просувати ту ініціативу, яку ми озвучили, - щодо обмеження країни-агресора, яка є постійним членом Радбезу ООН, у використанні права вето з метою уникнення відповідальності", - наголосив глава Мін’юсту.

"Це серйозний дипломатичний та юридичний інструмент для того, щоб обдстоювати свою позицію і наші цілі, а наші цілі - це деокупація Донбасу та повернення Криму", - підсумував П.Петренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА