Інтерфакс-Україна
15:18 13.09.2015

Учасники YES вважають, що через три роки в Україні буде "стримуваний" заморожений конфлікт - голосування

1 хв читати
Учасники YES вважають, що через три роки в Україні буде "стримуваний" заморожений конфлікт - голосування

Українські та іноземні учасники 12-ї щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) вважають, що в Україні через три роки буде економічне зростання, стабілізація і "стримуваний" заморожений конфлікт, повідомляє прес-служба організації за результатами заключного голосування на форумі YES у суботу в Києві.

Зокрема, так вважають 53% українців і 58% іноземних гостей.

Ще 29% українських учасників форуму YES вибрали варіант "економічне зростання, стабілізація, питання Криму і Сходу ближче до вирішення", така сама думка у 22% іноземців.

14% українських і 17% іноземних учасників обрали відповідь "виживання за рахунок міжнародної допомоги, хитке припинення вогню".

По 3% українців та іноземців прогнозують ще похмуріший сценарій: "економічний спад, дестабілізація, втрата нових територій".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА