Інтерфакс-Україна
16:43 04.09.2015

Луценко: Третій етап змін до Конституції стосуватиметься відносин у трикутнику президент-уряд-парламент

1 хв читати
Луценко: Третій етап змін до Конституції стосуватиметься відносин у трикутнику президент-уряд-парламент

Зміни до Основного закону здійснюватимуться в три етапи, останній з яких стосуватиметься відносин між главою держави, Кабінетом Міністрів і Верховною Радою України, заявляє лідер парламентської фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

"На нинішньому етапі зміни до Конституцію вноситимуться в три етапи. Створено та працюють три робочі групи за стратегічними напрямами. Перша - змінює місцеве самоврядування. Друга - із судової реформи, напрацювання щодо якої завершуються, і без якої у нас нічого не зміниться. Третя - зміна відносин у трикутнику президент-уряд-парламент. Усе разом це складатиме нову Конституцію, новий суспільний договір", - наводить слова Ю.Луценка прес-служба "БПП".

Ю.Луценко зазначив, що за часів Майдану українська громадськість висловилася про неприйнятність чинної редакції Конституції як суспільного договору, і Майдан вимагав зміни системи влади, а Конституційна асамблея є ідеальним варіантом отримання нової Конституції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА