13:46 27.04.2015

Кабмін затвердив бюджет фонду з безробіття на 2015 рік із доходами 8 млрд 352 млн грн

1 хв читати
Кабмін затвердив бюджет фонду з безробіття на 2015 рік із доходами 8 млрд 352 млн грн

Кабінет Міністрів затвердив бюджет Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з доходами 8 млрд 352 млн грн, йдеться в постанові уряду №226 від 22 квітня, оприлюдненій у понеділок.

Дохід фонду включає залишок коштів на початок року у розмірі 2 млрд 470 млн грн і доходи поточного року - 5 млрд 882 млн грн.

Видатки фонду заплановані в обсязі 8 млрд 269 млн грн і включають: допомогу з безробіття, зокрема одноразову її виплату для організації безробітним підприємницької діяльності - 6 млрд 189 млн грн; професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації - 237 млн грн; допомогу на поховання - 1,9 млн грн; організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру - 67,7 млн грн; інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням, - 75 млн грн.

На розвиток та супроводження Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості заплановано 126 млн грн, утримання Державної служби зайнятості - 1 млрд 256 млн грн.

За даними фонду, його доходи на 2014 рік були заплановані в обсязі 10 млрд 115 млн грн, доходи з урахуванням залишку коштів на початок року - 14 млрд 356 млн грн, видатки фонду - 11 млрд 490 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА