14:15 12.02.2015

Гройсман доручив регламентному комітету розглянути можливість позбавлення депутатів-забіяк права участі в 5 наступних засіданнях

2 хв читати
Гройсман доручив регламентному комітету розглянути можливість позбавлення депутатів-забіяк права участі в 5 наступних засіданнях

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман доручив парламентському комітету з питань регламенту вивчити інцидент, що відбувся в кулуарах парламенту в четвер, коли народні депутати влаштували бійку.

"Зараз, о 14.00, у нас буде перерва. Я наполягаю на тому, щоб регламентний комітет зібрався і вніс відповідну пропозицію ухвалити рішення позбавити права цих двох народних депутатів брати участь у 5 пленарних засіданнях", - сказав він на засіданні в четвер.

В. Гройсман дав відповідне доручення регламентному комітету.

"Мені повідомили, і ви про це знаєте, що в кулуарах сталася бійка між двома народними депутатами, причому жорстока", - сказав він.

Він наголосив, що така поведінка депутатів є неприпустимою.

В. Гройсман також вважає необхідним створення кодексу поведінки депутатів парламенту VIII скликання.

У свою чергу, керівник фракції "Об'єднання "Самопоміч" Олег Березюк із трибуни Верховної Ради заявив: "Я, як голова фракції, прошу вибачення за непарламентську поведінку нашого колеги" (депутата Єгора Соболєва - ІФ).

У відповідь заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв зазначив, що його фракція приймає вибачення.

Водночас він запропонував, щоб всі матеріали щодо інциденту регламентний комітет розглянув і направив їх до прокуратури.

"Батьківщина" також виступає за те, щоб регламентний комітет зробив висновки з інциденту і вніс відповідну пропозицію на розгляд Верховної Ради.

Як повідомлялося, у четвер у кулуарах парламенту сталася бійка між депутатами від фракції "Об'єднання "Самопоміч" Є. Соболєвим і Вадимом Івченком (фракція "Батьківщина").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канада завжди буде другом України, незалежно від прізвища прем'єра - нардеп Сірко

Трамп розглядає можливість зупинення постачань американської зброї в Україну до відходу Зеленського з посади - ЗМІ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА