Інтерфакс-Україна
17:20 02.02.2015

Порошенко закликає парламентську більшість до консолідованої роботи над реформами

1 хв читати
Порошенко закликає парламентську більшість до консолідованої роботи над реформами

Президент України Петро Порошенко закликає фракції парламентської більшості до пошуку компромісів під час реформаторської роботи.

"Тепер, коли ми маємо (а я впевнений, що маємо, ми здатні це демонструвати, прореформаторську більшість у Верховній Раді ...), ми маємо навчитися знаходити компроміс і говорити однією мовою. Ми маємо продемонструвати: те, що ми обіцяли виборцям під час парламентської кампанії, ми врешті-решт негайно маємо втілити в життя", - заявив він на засіданні Національної ради реформ в понеділок у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА