Інтерфакс-Україна
10:27 14.01.2015

В Україну з візитом прибуває делегація НАТО

1 хв читати
В Україну з візитом прибуває делегація НАТО

Візит до України делегації НАТО починається 14 січня для проведення в Києві 20-го засідання спільної робочої групи Україна - НАТО з оборонно-технічного співробітництва.

"Сторони планують підбити підсумки оборонного співробітництва за період, який минув з часу попереднього засідання спільної робочої групи, визначити напрямки та завдання подальшого співробітництва в рамках Україна-НАТО", - повідомив на брифінгу в середу в. о. спікера Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

Під час засідання заплановано обговорити стан та напрями подальшого розвитку в Україні системи стандартизації та кодифікації, перспективи роботи в Україні трастового фонду з утилізації легкого озброєння та стрілецької зброї, а також звичайних боєприпасів, протипіхотних мін, і трастового фонду щодо модернізації системи зв'язку і автоматизації управління підрозділами Збройних сил України.

Крім того, сторони обговорять питання повітряної безпеки в контексті програми з обміну даними про протиповітряну обстановку, участь України в багатонаціональних проектах "Розумної оборони", а також виконання дорожньої карти оборонно-технічного співробітництва України і НАТО.

Делегація НАТО відвідає державний концерн "Укроборонпром" і держпідприємство "Антонов".

Очолює делегацію альянсу заступник генерального секретаря НАТО, директор департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО Патрік Оруа. Візит триватиме до 16 січня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА