Інтерфакс-Україна
15:01 02.12.2014

Глава Міноборони підтримує ідею присвоєння волонтерам статусу учасників бойових дій

1 хв читати
Глава Міноборони підтримує ідею присвоєння волонтерам статусу учасників бойових дій

Міністр оборони України Степан Полторак підтримує ідею присвоєння волонтерам статусу учасників бойових дій.

"Те, що цих людей має бути визнано учасниками бойових дій, моя особиста думка: я з цим згоден", - сказав він, спілкуючись з фракцією Радикальної партії Олега Ляшка у Верховній Раді у вівторок.

Водночас С.Полторак нагадав, що 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтерів, і керівництво України має намір їх привітати, а також готує їм заохочення.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", у Верховній Раді у вівторок відбуваються зустрічі парламентських фракцій із кандидатами на посади в Кабінеті Міністрів.

Відповідаючи на запитання журналістів, чи готовий він продовжувати свою роботу в Міністерстві оборони і надалі, С.Полторак зазначив: "Так, готовий".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА