Якби не Росія, дні "ДНР" і "ЛНР" були б пораховані, вважає Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений, що якби Росія не підтримувала південно-східних регіонів України, то дні самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" були б пораховані.
"Якби не Росія, то дні "ДНР" і "ЛНР" були б пораховані давно. Росія просто змушена захищати і підтримувати ці території - з різних причин. Починаючи від особистого іміджу, рейтингу тощо і закінчуючи тим, що там живуть брати, і Росія їх у біді кинути не може", - заявив О.Лукашенко на прес-конференції для представників російських регіональних ЗМІ у Мінську в п'ятницю.
Білоруський президент додав, що раніше висловлювався проти збройного конфлікту на південному сході України, оскільки це вигідно насамперед "деяким державам і блокам".