Інтерфакс-Україна
15:49 16.09.2014

У Криму правоохоронці посилюють репресії проти кримських татар - Чубаров

2 хв читати
У Криму правоохоронці посилюють репресії проти кримських татар - Чубаров

Після проведення незаконних місцевих виборів у Криму російські правоохоронці посилюють репресії проти кримських татар і всіх волелюбних людей, і має намір обговорити ситуацію на півострові з дипломатами, акредитованими в Україні, заявляє голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Над кримськими татарами й усіма волелюбними людьми в Криму нависла реальна загроза. Про форми реакції міжнародного співтовариства у зв'язку з ескалацією насильства в Криму говоритимемо на зустрічі з послами низки країн, які в найближчі години відбудуться в Києві",- написав Р.Чубаров у вівторок на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він нагадав, що вранці у вівторок у селищі Молодіжне під Сімферополі у квартиру члена Меджлісу кримськотатарського народу Ескендера Барієва увірвалися співробітники ФСБ у супроводі озброєних автоматників у балаклаві, перекинули всі речі в будинку і забрали з собою ноутбук та системний блок від стаціонарного комп'ютера. За словами Р.Чубарова, такий обшук уранці у вівторок правоохоронці також провели і в будинку голови Білогірського регіонального меджлісу Мустафи Асаби. Під час обшуку з будинку вилучили книги на перевірку їхнього змісту.

"Трохи пізніше озброєні люди в масках оточили будівлю Меджлісу кримськотатарського народу у Сімферополі. Незабаром всередину будівлі увійшли представники ФСБ, обшукали приміщення редакції газети "Авдет", потім піднялися в робочі кабінети, зокрема і голови Меджлісу, де зараз тривають обшуки. У будівлі Меджлісу, оточеній озброєними солдатами і поліцейськими, зібралися журналісти та представники громадськості. Окупанти поводяться по-хамськи, вимагають розійтися, погрожують адміністративними покараннями", - повідомив голова Меджлісу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА