Інтерфакс-Україна
15:24 16.09.2014

Особливий статус Донбасу і амністія передбачені мінськими домовленостями - представник глави дипломатії ЄС

1 хв читати
Особливий статус Донбасу і амністія передбачені мінськими домовленостями - представник глави дипломатії ЄС

Закони про особливий статус Донбасу та амністії для представників збройних формувань сходу України, ухвалені Верховною Радою України, відповідають угоді про припинення вогню і мирним планом, затвердженій 5 вересня в Мінську, заявила Майя Косьянчич, офіційний представник глави дипломатії ЄС Кетрін Ештон.

"Це розвиток у напрямі децентралізації влади, тобто одного з питань, що обговорювалося і що включені в мирний план. Тому закони, ухвалені українським парламентом, мають розглядатися в цьому контексті", - сказала М.Косьянчич на брифінгу у Брюсселі у вівторок.

Вона додала, що положення цих законів передбачені угодою про припинення вогню і мирним планом.

На брифінгу журналістів поінформували, що офіційна реакція Єврокомісії буде пізніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА