Інтерфакс-Україна
13:20 16.09.2014

На сході України після завершення конфлікту слід відродити інформаційну політику, упевнений віце-прем'єр Сич

1 хв читати
На сході України після завершення конфлікту слід відродити інформаційну політику, упевнений віце-прем'єр Сич

Віце-прем'єр України Олександр Сич переконаний, що після конфлікту на сході країни необхідно буде відновити в цих регіонах інформаційну політику.

"Я думаю, що мірою того, як завершиться війна, а вона завершиться, адже кожна війна закінчується миром, нам потрібно буде відновлювати там теле - і радіомовлення, інформаційну політику", - сказав він під час прямої лінії у виданні "Комсомольская правда в Украине" у вівторок у Києві.

О. С ич вважає, що ця інформаційна політика має пропагувати українські національні цінності, які не роз'єднують українців, а об'єднують. Він також виступає за розробку програми соціогуманітарної інтеграції Донецької і Луганської областей, основою для створення такої програми має бути дослідження настроїв населення різних частин країни, з метою визначення загальних цінностей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА