Надання особливого статусу окремим районам Донбасу буде елементом децентралізації з дотриманням територіальної цілісності - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що питання особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей є головними елементами його мирного плану врегулювання ситуації на Донбасі, з якою він йшов на президентські вибори, повідомляє прес-служба глави держави.
На зустрічі з керівниками депутатських фракцій і груп у понеділок П.Порошенко зазначив, що ці питання "де-факто є елементами децентралізації з повним і безумовним дотриманням суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави, з гарантованою приналежністю державі всіх основних атрибутів, зокрема зовнішньої, націленої на безпеку, правовою політикою".
При цьому президент зазначив, що особливий статус має чітке визначення у часі - три роки. "За цей час у нас буде можливість впровадити в життя питання глибокої децентралізації, що також має бути предметом внесення відповідних змін до Конституції", - наголосив П.Порошенко.