Інтерфакс-Україна
09:54 16.09.2014

Уряд планує виконувати угоду про асоціацію з ЄС і на засіданні 17 вересня ухвалить рішення про її імплементацію - Яценюк

1 хв читати
Уряд планує виконувати угоду про асоціацію з ЄС і на засіданні 17 вересня ухвалить рішення про її імплементацію - Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляє, що його уряд має намір з першого дня після ратифікації угоди про асоціацію з Європейським союзом українським і європейським парламентами виконувати цю угоду й на своєму засіданні 17 вересня ухвалить рішення щодо її імплементації.

"Я сподіваюся, що завтра конституційною більшістю Верховна Рада проголосує за ратифікацію. Уряд виконуватиме угоду з першого дня, на середу в нас заплановано засідання уряду, і ми ухвалимо рішення щодо так званої імплементації цієї угоди", - заявив він в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV.

Прем'єр висловив упевненість у тому, що зміна порядку виконання угоди про асоціацію не зупинить агресії з боку Росії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА