Інтерфакс-Україна
12:28 09.09.2014

Україна досі не отримала жодної інформації про другий "гумконвой" РФ – голова ГФС

1 хв читати
Україна досі не отримала жодної інформації про другий "гумконвой" РФ – голова ГФС

Україна досі не має жодної інформації про характер вантажу другого "гуманітарного конвою" Російської Федерації для Донбасу, повідомив голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус на брифінгу у вівторок.

"Поки що немає остаточного прийнятого рішення щодо конвою №2 й того, яким чином він піде: залізницею чи машинами. Але в результаті в нас немає жодної інформації ні від Червоного хреста, ні жодної іншої інформації про те, що поїде, як поїде й куди поїде та в якій кількості", - заявив він.

Напередодні І.Білоус заявляв, що українських митників найближчим часом буде відкликано з російського пункту пропуску на територію України, оскільки подальше їх перебування там загрожує їхньому життю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА