16:06 04.09.2014

Порошенко допускає рішення про двостороннє припинення вогню у разі досягнення згоди контактною групою за мирним планом

1 хв читати

Президент України Петро Порошенко допускає, що рішення про двостороннє припинення вогню на сході України може бути досягнуто контактною групою в результаті переговорів у Мінську в п'ятницю.

"Завтра о 14:00, якщо це буде підтверджено, якщо зустріч відбудеться, я звернуся і дам доручення керівництву Генерального штабу про двостороннє припинення вогню, і ми сподіваємося, що імплементацію мирного плану буде розпочато завтра", - сказав П.Порошенко в Ньюпорті (Уельс) під час саміту НАТО в четвер.

Глава української держави укорте запевнив, що Україна прагне до миру, "Україна ніколи не хотіла війни, втомилася від війни, і буде робити все можливе для того, щоб на землю України прийшов мир", - сказав він.

П.Порошенко додав, що перший крок до миру - це припинення вогню, а також рішучі дії, які сприятимуть роззброєнню, загальнонаціональному діалогу, ухваленню відповідних законодавчих актів для встановлення стабільності в Луганській і Донецькій областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА