Інтерфакс-Україна
14:59 02.09.2014

Статус союзника США Україна поза НАТО може отримати до кінця року - міністр юстиції

1 хв читати
Статус союзника США Україна поза НАТО може отримати до кінця року - міністр юстиції

Статус основного союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО Україна може отримати вже до кінця поточного року, заявив міністр юстиції Павло Петренко під час урочистостей з нагоди Дня нотаріату у вівторок.

"З огляду на ті умови, в яких зараз перебуває наша країна, ми маємо перспективу досить швидко отримати статус союзника США. Думаю, це відбудеться вже цього року", - заявив міністр.

За словами П.Петренка, статус союзника поза межами НАТО дозволить Україні значно розширити співробітництво у військово-технічній сфері, а також отримати механізм, за яким можна буде закуповувати необхідну зброю.

"Процедуру надання статусу союзника США запущено. Але я особисто вважаю, що це проміжний етап для надання Україні повного членства в Північноатлантичному альянсі", - зазначив П.Петренко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поспіх із виборами може поставити під сумнів їх легітимність - нардеп

Для виборів потрібно безпекові умови, перемир'я і завершення воєнного стану - думки експертів та політиків

У ХАМАС погодяться скласти зброю в Газі тільки після створення палестинської держави

Унаслідок корупційного скандалу рейтинги Зеленського та його партії знизились приблизно на 4% – U electoral data Project

У мирних переговорах необхідно повернутися до пропозиції щодо припинення вогню — Мережко

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА