17:07 14.05.2014

Ми готові до діалогу, ми готові почути людей, але не треба стріляти, грабувати, захоплювати людей - Турчинов

2 хв читати
Ми готові до діалогу, ми готові почути людей, але не треба стріляти, грабувати, захоплювати людей - Турчинов

В.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов заявляє, що українська влада готова до діалогу з регіонами, але не дозволить "тероризувати і шантажувати Україну".

"Ми готові до діалогу, ми готові всіх почути, але для того, щоб почути людей, не треба стріляти, не треба грабувати, не потрібно захоплювати будівлі. Ми відкриті до діалогу. І парламент, і Кабінет Міністрів готові до системних змін у системі управління", - сказав він, відкриваючи перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності в середу в Києві.

Він зазначив, що українська влада готова обговорювати реальні конкретні пропозиції.

"Але ті, хто зі зброєю в руках намагається вести війну проти власної країни, ті, хто зі зброєю в руках намагається диктувати волю іншої держави, - щодо тих ми будемо вживати заходів у відповідності з чинним законодавством і Конституцією, вони відповідатимуть перед законом. Ми не дозволимо тероризувати і шантажувати як Донецький і Луганський регіони, так і всю Україну", - запевнив Турчинов.

В.о. президента також поінформував, що саме для захисту мирних громадян східних регіонів і проводиться антитерористична операція.

"Дуже швидкими темпами руйнується економіка цих регіонів, зупиняються підприємства, люди почуваються беззахисними", - сказав він, уточнивши, що також загострюється криміногенна ситуація в цих регіонах.

"Під гаслами федералізації відбувається дуже швидка криміналізація цих регіонів. Терористичні угруповання захоплюють адмінбудівлі, вбивають українських патріотів, викрадають і катують людей. Це реалії, з якими зіткнулася наша країна", - зазначив в.о. глави держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА