Інтерфакс-Україна
17:18 17.01.2022

Безкінечні перерви у засіданні суду свідчать, що на Банковій радяться, як боротися з опозицією – Турчинов

1 хв читати
Безкінечні перерви у засіданні суду свідчать, що на Банковій радяться, як боротися з опозицією – Турчинов

Безкінечні перерви у засіданні Печерського суду свідчать, що на Банковій радяться, як боротися з опозицією, заявив керівник центрального штабу "Європейської солідарності" Олександр Турчинов.

"В той час, коли в нас є реальні загрози, коли російські війська продовжують нарощувати свою чисельність на наших кордонах, замість того, щоб консолідувати і захищати країну, замість того, щоб боротись з російською агресією, "зелена влада" бореться з патріотами і опозицією", – сказав Турчинов під час прямого включення на телеканалі "Україна 24", повідомляє пресслужба партії.

За його словами, "дуже соромно, що саме ті люди, які ухилялися від військової служби, які розважали заколотників і злочинців в Горлівці в 2014 році, коли ті вбивали наших патріотів, ті люди, які сьогодні продовжують розважати Росію своїми серіалами… що засіли на Банковій, які просто зливають наші інтереси, вони, не маючи сорому, звинувачують Порошенка в державній зраді".

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА