14:20 01.12.2021

Путіна цікавить капітуляція України, розмова Зеленського з ним може бути лише навколо цього - Турчинов

1 хв читати
Путіна цікавить капітуляція України, розмова Зеленського з ним може бути лише навколо цього - Турчинов

Президент РФ Володимир Путін зацікавлений виключно у капітуляції України, і розмова з ним президента України Володимира Зеленського може бути лише на цю тему, переконаний в. о. президента України та голова Верховної Ради у 2014 році, екс-секретар Ради національної безпеки та оборони України (2014-2019 рр.) Олександр Турчинов.

"Ми знову чуємо заяви про переговори з Путіним, але останні дії Путіна, зокрема й оприлюднення ним документів, пов'язаних із листуванням із нашими партнерами, з Францією, Німеччиною, що було пов'язано з "нормандським форматом", Мінськими переговорами, свідчать про так званий дипломатичний демарш. Путін демонструє, що він не готовий на дипломатичному рівні домовлятися про ситуацію з безпекою, шукати формат миру. Путіна цікавить, і він це демонструє всіма своїми діями, виключно капітуляція України, і розмова Зеленського з Путіним може бути лише навколо цього", - сказав Турчинов на Київському безпековому форумі в Києві у середу.

Він наголосив, що це серйозна небезпека. За словами Турчинова, такі переговори ставлять Україну у дуже незручне становище. "По-перше, це перекреслює напрацювання міжнародних форматів тиску на Росію, зокрема і "нормандського формату", інших форматів", - зазначив він.

Турчинов також додав, що такі переговори "будуть сигналом для суспільства, що нездоровий процес колаборації у вищому керівництві країни вже розпочався".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА