Інтерфакс-Україна
12:54 28.03.2014

Тимошенко: Сьогодні Янукович став інструментом для знищення незалежності України

1 хв читати

Лідерка партії "Батьківщина", екс-прем'єр України Юлія Тимошенко вважає, що Віктор Янукович є інструментом для знищення незалежності України.

"Якщо це заява Януковича, то це ще раз свідчить про те, що ця людина, яка колись була президентом України, по суті сьогодні стала інструментом боротьби проти України, проти українського народу і стала інструментом практично знищення незалежності України", - сказала Ю.Тимошенко на брифінгу в п'ятницю.

Вона наголосила, що В.Янукович "за кожну свою заяву, яка закликає до сепаратизму, до введення військ в Україну, до повалення законної влади, до знищення незалежності України, до воєнних дій проти України - за кожну таку заяву, я впевнена, він відповідатиме перед судом і отримає за це законне покарання".

Водночас Ю.Тимошенко висловила сумнів у тому, що заява В.Януковича, яка з'явилася в російських ЗМІ, справді належить йому.

"Абсолютно невідомо, це заява Януковича чи це не заява Януковича, тому що це просто письмові якісь повідомлення, поширені російськими засобами масової інформації", - сказала лідерка партії "Батьківщина".

В.Янукович у заяві, поширеній у п'ятницю російськими ЗМІ, закликав до проведення референдумів про визначення статусу кожної області України, а також заявив про вихід із Партії регіонів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА