Інтерфакс-Україна
14:40 12.03.2014

Дзеркальний сценарій "кримського плану" на південному сході України було зруйновано - секретар РНБО

1 хв читати

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій заявляє про запобігання реалізації "кримського плану" в південно-східних областях України.

"У південно-східних областях планувався дзеркальний сценарій того, що відбулося в Криму (силове захоплення адміністрацій, потім вимоги з проведення референдуму про відділення областей від України - ІФ)", - сказав А.Парубій на брифінгу в середу в Києві.

За його словами, ці плани "були зруйновані".

Секретар РНБО нагадав, що на сьогоднішній день правоохоронні органи України затримали диверсійні групи в Донецькій, Луганській і Херсонській областях.

"Сьогодні наші правоохоронні органи, зокрема за допомогою внутрішніх військ та інших підрозділів, узяли під контроль обласні адміністрації, що були ціллю для захоплення, і наведено порядок у перерахованих областях на півдні та сході України", - зазначив А.Парубій.

Він також нагадав, що українські прикордонники за завданням РНБО проводять операцію із захисту держкордону.

За словами секретаря РНБО, українські прикордонники не пропускають диверсійні групи з території Російської Федерації та Придністров'я.

"На сьогоднішній день ми можемо говорити, що вже 3700 громадян Російської Федерації, щодо яких виникли підозри, не допустили на територію України. Серед них виявлено 36 осіб, які причетні до екстремістської діяльності та 30-ти особам заборонено в'їзд в Україну", - зазначив А.Парубій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА