Інтерфакс-Україна
15:17 26.02.2014

Аваков: До жорстких заходів із затримання Януковича в Криму не вдавалися для уникнення жодних збройних конфліктів

1 хв читати
Аваков: До жорстких заходів із затримання Януковича в Криму не вдавалися для уникнення жодних збройних конфліктів

Однією з причин відсутності жорстких дій з пошуку та затримання Віктора Януковича в Криму в.о. міністра внутрішніх справ України Арсен Аваков називає прагнення керівництва силових структур не допустити збройних конфліктів.

"Я вважаю, що ніякого військового протистояння і конфліктів ми допустити не повинні. Скажу вам гранично відверто, що це була одна з причин, чому в ту ніч з Валентином Наливайченком (главою СБУ), коли були в Криму, в Севастополі, ми не продовжили жорстких дій відносно Віктора Януковича... Тому що в цей момент ми розуміли, що це, по суті, провокація силового конфлікту, з провокацією сил іноземних держав втрутитися в цей конфлікт... Ми ухвалили рішення, що нам доля Криму і доля спокою в цьому місці важливіша, ніж ситуація з Януковичем", - сказав він на прес- конференції в середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський

Питання територій після припинення вогню дасть можливість закінчити війну, але Україна не визнає окуповані райони російськими – Зеленський

Трамп поговорив з Путіним, заявляє про тисячі українських військових в російському оточенні, яким попросив зберегти життя

Вимоги Путіна щодо перемир'я це умови для знищення України - Мережко

Половина українців проти відмови від територій "за жодних обставин" - КМІС

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА