12:54 24.07.2013

Янукович підписав закон про підвищення розміру державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

1 хв читати
Янукович підписав закон про підвищення розміру державної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Президент України Віктор Янукович підписав закон щодо підвищення розміру виплат державної допомоги на догляд за інвалідами з дитинства та дітьми-інвалідами.

Як повідомляє прес-служба глави держави в середу, закон "Про внесення змін до статті 3 закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" спрямований на реалізацію нових соціальних ініціатив "Діти - майбутнє України".

Законом передбачено підвищення розміру надбавки на догляд за дитиною-інвалідом підгрупи А (з виключно високою мірою втрати здоров'я) із 50% до 100% прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідного віку.

Також встановлюється диференційований розмір допомоги на догляд за дитиною-інвалідом залежно від міри втрати здоров'я у дитини: на дітей-інвалідів із надзвичайною залежністю від постійного стороннього догляду надбавка встановлюється у розмірі 100% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, на інших дітей-інвалідів - 50% від прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку.

У прес-службі глави держави зазначили, що з наступного дня після публікації закону на 15540 дітей-інвалідів із найтяжчим функціональним обмеженням виплачуватиметься надбавка на догляд, збільшена на 486 грн та 605 грн залежно від віку дитини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

Нардеп Клименко: Шок Трампом зробив свій позитив, Європа рано чи пізно створить свій оборонний союз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА