Інтерфакс-Україна
16:07 27.06.2013

Суспільство та опозиція мають змусити владу виконати умови, необхідні для підписання з ЄС Угоди про асоціацію, заявляють в "УДАРі"

1 хв читати

Українське суспільство та опозиція мають змусити владу виконати умови, необхідні для підписання з ЄС угоди про асоціацію, вважає заступник керівника фракції "Удар", народний депутат України Віталій Ковальчук.

"Сьогодні суспільство та опозиція мають об'єднати сили для того, щоб змусити владу виконати ті умови, які необхідні для підписання угоди. Форма роботи при цьому вторинна", - сказав В.Ковальчук агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи ініціативу екс-прем'єра України Юлії Тимошенко про проведення національного круглого столу щодо виконання умов підписання з Євросоюзом Угоди про асоціацію.

За словами В.Ковальчук, "ми не вичерпали на сьогоднішній день всіх можливостей, щоб вирішити це все в парламенті".

Депутат наголосив, що "влада має продемонструвати реальну готовність працювати над змістом законопроектів" і змістовно вирішувати вимоги, які висунув Євросоюз.

В.Ковальчук порадив провладним депутатам "не намагатися ухвалити ті закони, які нічого спільного з демократією не мають".

В.Ковальчук наголосив, що партію "УДАР" ніхто не може звинуватити в тому, що вона перешкодила Україні підписати угоду.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи готова партія "УДАР" взяти участь у національному круглому столі, В.Ковальчук сказав: "Ще раз вам хочу сказати, що форма роботи, насправді, вторинна. Найголовніше, що влада має демонструвати бажання, готовність роботи".

Народний депутат зазначив, що "той, хто хоче, шукає спосіб, хто не хоче, той шукає причини".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА