Інтерфакс-Україна
12:34 31.05.2013

Спікер Рибак вважає, що Україна має співпрацювати і з Митним союзом, і з ЄС

1 хв читати
Спікер Рибак вважає, що Україна має співпрацювати і з Митним союзом, і з ЄС

Голова Верховної Ради Володимир Рибак не вбачає суперечностей між участю України в Митному союзі та співпрацею з Європейським Союзом.

"Нам говорять: "Куди це ви йдете?". Одні говорять, ідіть у Митний союз, інші - в Європейський Союз. Ми маємо провести таку політику, щоб були договори і з Митним союзом, і з державами, які навколо нас, щоб ми могли постачати туди нашу продукцію", - сказав В.Рибак журналістам у Чернігові в п'ятницю.

"Митного союзу лякатися не треба. Для того щоб бути повноправним членом Митного союзу, треба підписати близько 120 угод", - сказав спікер.

За його словами, президент Віктор Янукович розглядає питання, щоб Україна стала спостерігачем у Митному союзі для того, щоб зсередини бачити, які вигідні для України угоди ми можемо підписати.

"Нам потрібен Європейський Союз. Я думаю, що в листопаді буде підписано угоду про асоціацію", - сказав В.Рибак.

Водночас спікер зазначив, що мине ще десяток років, доки Україна стане повноправним членом ЄС.

За його словами, стандарти життя в Україні не відповідають поки що поліпшенню життя людей, і тому Україні потрібні нові стандарти в освіті, медицині, соціальній підтримці.

"Ми маємо дружити з усіма і шукати те, що вигідно Україні", - зазначив В.Рибак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА