Інтерфакс-Україна
12:18 11.02.2013

Глава МЗС України з оптимізмом дивиться на перспективу підписання угоди про асоціацію з ЄС у листопаді

1 хв читати

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара вважає, що на сьогодні є всі передумови для підписання угоди про асоціацію з ЄС на Вільнюському саміті Східного партнерства в листопаді поточного року.

"Я оптиміст, і вважаю, що у нас є всі передумови для того, щоб угоду було підписано вже цього року на Вільнюському саміті Східного партнерства", - сказав глава МЗС під час національного експертного форуму "Україна-2013. Прогноз" у Києві в понеділок.

Л.Кожара нагадав, що президент України Віктор Янукович минулого тижня під час зустрічі з європейським комісаром з питань розширення та європейської політики сусідства Штефаном Фюле чітко заявив про те, що підписання угоди про асоціацію з ЄС залишається пріоритетом та головним завданням України до листопада цього року.

"Ми готові провадити про це предметну розмову на саміті Україна-ЄС через два тижні", - наголосив міністр.

Він також зазначив, що Україна розглядає ЄС як найвпливовіше об'єднання на континенті, яке є зразком у проведенні внутрішніх реформ.

"У цьому гранично зрозумілий сенс нашої політики євроінтеграції. Угоду про асоціацію з ЄС ми розглядаємо саме як потужний зовнішній інструмент внутрішнього реформування", - підсумував Л.Кожара.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА