Інтерфакс-Україна
12:41 17.01.2013

Кабмiн видiлив грошi на лiквiдацiю наслiдкiв грудневої негоди

1 хв читати

Кабiнет Мiнiстрiв України видiлив 3 млн 860 тис. грн для проведення заходiв iз лiквiдацiї наслiдкiв несприятливих погодних умов, що виникли на територiї низки областей країни.

Як наголошується в розпорядженнi Кабiнету Мiнiстрiв України вiд 16 сiчня, кошти видiляються для лiквiдацiї наслiдкiв негоди на територiї Вiнницької, Волинської, Житомирської, Київської, Львiвської, Рiвненської, Тернопiльської, Хмельницької та Чернiвецької областей.

Згiдно з розпорядженням, уряд доручив видiлити Мiнiстерству надзвичайних ситуацiй 1 млн 470 тис. грн i Мiнiстерству оборони 2 млн 380 тис. грн "для закупiвлi паливно-мастильних матерiалiв, необхiдних для здiйснення невiдкладних заходiв iз лiквiдацiї наслiдкiв несприятливих погодних умов, що виникли 11-16 грудня 2012 року" в низцi областей країни.

Мiнiстерство фiнансiв України має здiйснити зазначенi видатки за рахунок коштiв резервного фонду держбюджету.

Також у документi наголошується, що МНС i Мiноборони мають затвердити в одноденний термiн за погодженням iз Мiнiстерством економiчного розвитку i торгiвлi (МЕРТ) i Мiнфiном перелiки витрат, пов'язаних iз закупiвлею паливно-мастильних матерiалiв, необхiдних для здiйснення невiдкладних заходiв iз лiквiдацiї наслiдкiв несприятливих погодних умов, виниклих 11-16 грудня 2012 р. на територiї зазначених областей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА