Реформування Збройних сил України насамперед стосуватиметься військ забезпечення - міністр
Реформування збройних Сил України (ЗСУ) розпочнеться з військ забезпечення, заявляє міністр оборони України Павло Лебедєв.
"Основними завданнями реформування Збройних сил України є підвищення їх боєготовності. Насамперед реформування стосуватиметься військ забезпечення", - наголосив П.Лебедєв під час зустрічі з офіцерським складом командування Сухопутних військ.
За його словами, ЗСУ поступово перейдуть на контрактний принцип комплектування, також буде оптимізовано систему військових навчальних закладів і військових частин, які не входять до бойового складу української армії. "Вивільнені кошти буде спрямовано на бойову підготовку та соціальне забезпечення військовослужбовців", - зазначив міністр оборони.
Як повідомляє прес-служба Міноборони, в командному центрі Сухопутних військ П.Лебедєв заслухав доповідь командувача Сухопутних військ генерал-полковника Геннадія Воробйова про стан справ у Сухопутних військах, зокрема про стан озброєння, військової техніки, дислокацію військ, а також про подальше використання військових містечок, не передбачених у перспективному складі Сухопутних військ ЗСУ.