10:18 04.01.2013

Турчинов не виключає проведення дострокових парламентських і президентських виборів в Україні цього року

1 хв читати
Турчинов не виключає проведення дострокових парламентських і президентських виборів в Україні цього року

Народний депутат, перший заступник голови партії "Батьківщина" Олександр Турчинов не виключає проведення цього року дострокових парламентських і президентських виборів.

"Так довго тривати не може. В разі, коли це стрімке сповзання країни в прірву не зупиниться, я не виключаю, що 2013 рік може знову стати переломним роком для країни, коли відбудуться і позачергові парламентські, і президентські вибори для того, щоб сформувати владу, яка врятує, врешті-решт, країну", - сказав він в інтерв'ю "5 каналу".

Парламентські вибори в Україні відбулися 28 жовтня 2012 року. Згідно з Конституцією парламент обирається на п'ять років.

Чергові президентські вибори в Україні заплановані на 2015 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА