Інтерфакс-Україна
14:18 07.12.2012

Томенко не виключає, що Турчинова висунуть на посаду віце-спікера

1 хв читати
Томенко не виключає, що Турчинова висунуть на посаду віце-спікера

Заступник голови Верховної Ради України VI скликання Микола Томенко допускає висування кандидатури одного з лідерів об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександра Турчинова на посаду віце-спікера парламенту нового скликання, пише "Українська правда" в п'ятницю.

"Так, ми обговорювали це питання з Олександром Валентиновичем. Він сказав, що розглядає це як один із варіантів, але рішення поки що не прийняв. Моя ж позиція така: якщо Олександр Турчинов вирішить, що він для команди корисніший у президії Верховної Ради, я його підтримаю", - зазначив віце-спікер в інтерв'ю виданню.

При цьому стосовно себе М.Томенко зазначив, що готовий працювати в одному з гуманітарних комітетів парламенту нового VII скликання, і вважає, що його діяльність на цій посаді буде не менш ефективною, ніж на посаді заступника голови Верховної Ради.

Крім того, відповідаючи на запитання про те, хто буде лідером фракції "Батьківщина", він сказав: "Поки що у нас обговорюється кандидатура Арсенія Яценюка. Але фракція ще не ухвалювала це рішення. Це рішення має бути пов'язано зі стратегією участі партії "Батьківщина" та фракції в майбутній президентській виборчій кампанії. Це, до речі, стосується всіх посад у парламенті".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ визнає ділову репутацію Порошенка небездоганною для спроби вилучити його акції МІБ, стверджує сам Порошенко

Гамбія призначила послом за сумісництвом в Україні дипломата, акредитованого в Анкарі, а не в Москві – Сибіга

Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

Пісторіус: Враховуючи триваючу агресію РФ, мир в Україні, схоже, недосяжний у найближчому майбутньому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА