13:07 07.12.2024

В. о. мера Чернігова Олександр Ломако заявив, що йде з посади через тиск

1 хв читати
В. о. мера Чернігова Олександр Ломако заявив, що йде з посади через тиск
Фото: https://www.facebook.com/watch/?mibextid=WC7FNe&v=1014031143824008&rdid=qN7rBBkspC3JNnNy&_rdr

Секретар Чернігівської міськради, виконувач обов'язків міського голови, Олександр Ломако заявив у суботу, що подає заяву про звільнення.

У поширеному відеозверненні він заявив, що "чиновники з військових адміністрацій за вказівкою згори взяли місто в заручники", заблокували роботу дитячих садків, лікарень, громадського транспорту, виділення допомоги для ЗСУ. Вони вимагають, за твердженням Ломако, його відходу з виборної посади.

Ломако також заявив, що "двоє призначених згори так званих “військових адміністраторів” 2 роки поспіль намагалися знищити місцеве самоврядування в Чернігові.

"Щоб звільнити із заручників Чернігів, сьогодні, в день місцевого самоврядування, я подаю заяву про звільнення з посади секретаря міськради і прошу її розглянути на найближчій сесії...", - наголосив Ломако.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Орбан звинуватив ЄС у "знищенні Європи" через фінансування "безнадійної" війни в Україні

Порошенко заявив про нелегітимність Путіна і необхідність демократичних виборів в РФ в контексті перемовин

Порошенко у Держдепі США обговорив зміцнення переговорних позицій України

Україна не має проводити вибори до припинення бойових дій, але така можливість є ознакою здорової демократії, вважає Келлог

Необхідно довести Келлогу, що вибори не є першочерговим питанням - нардеп Наливайченко

Удар по Ізюму – чергове нагадування про ціну війни, розв’язаною Росією – посол США

Єрмак та Волц обговорили необхідність організації особистих контактів між президентами України та США найближчим часом

Зеленський та прем'єр Австралії обговорили продовження оборонної допомоги та прямі інвестиції в український ОПК

Позитивно оцінюємо сигнали від Трампа, він розуміє що секрет РФ - у нафтодоларах - уповноважений президента

"Санкційне бінго": до 40% змісту санкцій партнерів у 2024р пов'язані з пропозиціями України – уповноважений президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА