Інтерфакс-Україна
15:28 02.10.2024

Результати довиборів до парламенту Чехії не позначаться на відносинах з Україною - секретар комітету Ради з євроінтеграції

1 хв читати
Результати довиборів до парламенту Чехії не позначаться на відносинах з Україною - секретар комітету Ради з євроінтеграції

Результати переобрання третини Сенату (верхньої палати парламенту) Чехії не позначаться на взаєминах з Україною, вважає секретар комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу Валентин Наливайченко (фракція "Батьківщина").

"І хоча результати виборів і в Австрії, і в Чехії - для нас це трошки холодний душ, оскільки обидві ці партії (Ультраправа Австрійська партія свободи та партія експрем'єра Чехії Андрія Бабіша ANO - ІФ-У) не є симпатиками України... Я думаю, не буде радикальних змін у відносинах між Україною і Чехією точно", - сказав Наливайченко в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

За словами Наливайченка, переформатування чеського уряду, яке відбудеться, не буде докорінним і радикальним. Народний депутат наголосив, що і президент Чехії Петер Павел, і уряд цієї країни, і, "головне, чеський народ доволі сильно підтримують Україну".

"Я тут не очікую великих змін", - сказав Наливайченко.

Говорячи про результати виборів до Національної Ради (нижньої палати) парламенту Австрії, Наливайченко наголосив, що, незважаючи на перемогу, крайня права сила не зможе сформувати уряд.

"Це ніяка не перемога ультраправих, ніхто їм не дасть створити уряд", - упевнений Наливайченко.

Він вважає, що Україна зможе продовжувати працювати з австрійськими політиками, які їй симпатизують і увійдуть до майбутньої коаліції, а також "з депутатами від Австрії в Європарламенті".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бізнес пропонує надати можливіть викуповувати частки росіян в компаніях і запровадити механізм винятків із санкцій

"Євросолідарність" внесла в Раду законопроєкти про збільшення виплат військовим

Україна гармонізує законодавство з міжнародними нормами боротьби з антисемітизмом – нардеп Бужанський

Федоров обговорив із депутатами Бундестагу поглиблення співпраці та обмін бойовим досвідом у межах Test in Ukraine

Зеленський обговорив з кронпринцом Норвегії стратегічне партнерство у сфері оборони

Трамп знову розкритикував Альянс: НАТО не підтримає нас і в майбутньому

Зеленський обговорив зі спікером парламенту Норвегії створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ

Україна працює над спільним з Європою виробництвом всіх необхідних систем ППО, ракет до них та всіх типів дронів – Зеленський

Мадьяр заявив, що сподівається на відновлення поставок нафтопроводом "Дружба" до кінця квітня

Зеленський: Трамп ні на моєму боці, ні на боці РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА