Інтерфакс-Україна
12:13 27.08.2024

ВР розгляне питання дострокового позбавлення Дмитрука депповноважень за наявності підстав

1 хв читати
ВР розгляне питання дострокового позбавлення Дмитрука депповноважень за наявності підстав

Верховна Рада розгляне питання позбавлення Артема Дмитрука (група "Відновлення України") повноважень народного депутата за наявності підстав відповідно до Конституції та не затягуватиме з цим питанням, заявив голова парламенту Руслан Стефанчук.

"Наскільки я поінформований, уже відомості (про Дмитрука - ІФ-У) внесено до єдиного державного реєстру, пов'язаного з кримінальними провадженнями, здійснюється розслідування. І за результатами розслідування, і за результатами ухвалених рішень буле прийнято рішення, зокрема і в українському парламенті", - сказав Стефанчук на форумі "Україна 2024. Незалежність" у вівторок у Києві.

Він наголосив, що питання дострокового позбавлення народних депутатів мандатів Верховна Рада завжди здійснювала на підставі Конституції.

"І так і робитимемо щоразу. За наявності підстав український парламент без затримок позбавляє (повноважень - ІФ-У). Якщо будуть підстави. За українським парламентом ніколи не було затримок у цьому питанні", - зазначив Стефанчук.

Спікер парламенту також нагадав, що не посилав Дмитрука у відрядження за кордон.

Як повідомлялося, Дмитрук незаконно виїхав за кордон.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА