19:16 19.08.2024

У МЗС Індії підтвердили, що Моді в п'ятницю відвідає Україну

1 хв читати
У МЗС Індії підтвердили, що Моді в п'ятницю відвідає Україну
Фото: Getty Images

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді в п'ятницю відвідає Київ, повідомили в понеділок в індійському МЗС.

"Прем'єр Моді здійснить офіційний візит в Україну в п'ятницю, 23 серпня, на запрошення президента України Володимира Зеленського", - наводить видання The Times of India слова заступника глави МЗС Індії Танмая Лала.

У відомстві зазначили, що спочатку Моді відвідає Польщу, він пробуде там із 21 до 22 серпня, а потім потягом вирушить до Києва.

У МЗС Індії зазначили, що це "історичний візит, оскільки прем'єр Індії вперше відвідає Україну за більш ніж 30 років дипломатичних відносин".

Раніше пресслужба президента України повідомила про візит прем'єра Індії 23 серпня - у День Державного прапора України.

"Це перший в історії двосторонніх відносин візит глави індійського уряду до нашої держави. Під час візиту відбудуться переговори з президентом України Володимиром Зеленським, на яких вони обговорять питання двостороннього та багатостороннього співробітництва. Також очікується підписання низки документів між Україною та Індією", - йшлося в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на підтримку США на шляху до миру

Порошенко: добрі відносини між Україною та США відповідають інтересам обох сторін

Трамп розкритикував заяву Зеленського, що до кінця війни дуже – дуже далеко

Фіцо погрожує заблокувати саміт ЄС через припинення Україною транзиту газу до Європи

Волц: ми хочемо почути від Зеленського, що він шкодує про те, що сталося, бо час не на його боці

Таяні вважає передчасним обговорювати перемир'я в Україні, запропоноване Макроном – ЗМІ

Мерц назвав скандал у Білому домі "навмисною ескалацією" – ЗМІ

На столі є кілька пропозицій щодо припинення вогню в Україні, кажуть в Лондоні – ЗМІ

Фон дер Ляєн у вівторок листом ознайомить лідерів ЄС з планом "Переозброїти Європу": міцний мир будується на силі

Більшість українців більш схильні сприяти відсічі агресору, ніж критиці влади, – соцопитування

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА