Інтерфакс-Україна
18:19 31.07.2024

У G7 закликали Венесуелу оприлюднити детальні результати президентських виборів - заява

1 хв читати
У G7 закликали Венесуелу оприлюднити детальні результати президентських виборів - заява
Фото: Pixabay

Країни "Великої сімки" в середу звернулися до Каракаса із закликом оприлюднити повноцінні дані про результати голосування на президентських виборах, що відбулися у Венесуелі минулої неділі.

"Ми закликаємо відповідні органи оприлюднити докладні результати виборів в умовах повної прозорості", - йдеться в заяві G7, оприлюдненій на сайті МЗС Італії.

"Ми також просимо представників виборчої комісії негайно поділитися всією інформацією з опозицією та незалежними спостерігачами", - наголошується в документі.

У G7 пояснили, що незалежні спостерігачі, які були присутні на виборах, висловили у звітах "серйозне занепокоєння щодо оголошених результатів президентських виборів у Венесуелі, а також щодо того, як відбувався виборчий процес, особливо у зв'язку з порушеннями і відсутністю прозорості під час остаточного підрахунку голосів".

Національна виборча рада Венесуели раніше оголосила результати виборів, згідно з якими перемогу з 51,2% голосів здобув нинішній президент країни Ніколас Мадуро. Представники опозиції ,зі свого боку, заявляють, що на виборах переміг Едмундо Гонсалес Уррутіа з 73% голосів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА