Інтерфакс-Україна
13:06 25.07.2024

Камала Гарріс може офіційно стати кандидатом на посаду президента США ще до партійного з'їзду

1 хв читати
Камала Гарріс може офіційно стати кандидатом на посаду президента США ще до партійного з'їзду

Національний демократичний комітет США ухвалив регламент, що дасть змогу віцепрезидентці країни Камалі Гарріс офіційно стати кандидаткою у президенти від демократів уже до 7 серпня, тобто до партійного з'їзду, проведення якого заплановано на 19-22 серпня в Чикаго.

Згідно з повідомленням комітету, схвалений регламент передбачає, що претенденти на номінацію кандидата на посаду президента до вечора 28 липня мають офіційно заявити про свої наміри і до 30 липня надати підписи щонайменше 300 делегатів з'їзду.

Голосування відбуватиметься в період із 1 до 7 серпня за допомогою електронних бюлетенів, які будуть надіслані делегатам з'їзду.

Поки що Гарріс є єдиною претенденткою. Якщо до 28 липня будь-хто ще висуне кандидатуру, то графік може трохи змінитися. Однак висунення інших кандидатур малоймовірне.

У такий спосіб голосування на з'їзді Демократичної партії може стати суто церемоніальним заходом.

Президент США Джо Байден 21 липня оголосив, що залишає президентські перегони.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

Порошенко в Раді закликав обговорити з прем’єркою ситуацію в енергетиці

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА