19:35 29.12.2022

Чернівці реорганізують низку багатопрофільних медустанов шляхом приєднання до обласної лікарні

1 хв читати
Чернівці реорганізують низку багатопрофільних медустанов шляхом приєднання до обласної лікарні

У Чернівцях реорганізують низку багатопрофільних медустанов шляхом приєднання до обласної лікарні та спеціалізованих обласних медустанов.

Як повідомило Міністерство охорони здоров'я, згідно з рішенням сесії Чернівецької обласної ради, зокрема, до Чернівецької обласної клінічної лікарні буде приєднано Обласний ендокринологічний центр та Обласний шкірно-венерологічний диспансер, лікарсько-фізкультурний центр об'єднається з Обласним медичним діагностичним центром, а Обласний протитуберкульозний диспансер – з Обласним центром з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Реорганізація медустанов у Чернівцях проходитиме під наглядом спеціально створених комісій, які спостерігатимуть за дотриманням усіх вимог, зокрема збереження кадрових ресурсів кожної медичної установи.

За словами міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка, така реорганізація дозволить клінікам забезпечити доступність медичної допомоги, її якість та ефективність, а також безоплатність для пацієнта отриманої медичної послуги.

"Це три ключові компоненти, забезпечення яких буде пріоритетом діяльності МОЗ та системи охорони здоров'я у 2023 році. Лікарні, які за три роки впровадження реформи так і не змогли стати фінансово успішними, точно не зможуть досягти зазначених пріоритетів. Тому ми й підтримуємо ініціативи органів місцевого самоврядування, спрямовані на зміну існуючої ситуації та пошук шляхів покращення матеріально-технічної бази лікарень", – сказав він.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ДП МЗУ уклало перший у 2024 р. ДКД на закупівлю орфанних препаратів

Медвузи Києва, Львова та Харкова у вересні розпочнуть навчання на магістратурі з протезування та ортезування

Єврокомісія надала недостатній доступ до інформації про закупівлю вакцин від COVID-19 - суд ЄС

Інститут ім. Філатова отримав грант на розробку ранньої діагностики стрес-асоційованих психологічних змін

Низка запущених для поліпшення доступу до лікування механізмів не спрацювала, ПДВ при держзакупівлях ліків скорочує обсяг закупівель - думка

Кличко оглянув щойно оновлений Київський міський центр нефрології та діалізу, де зараз лікують дітей з "Охматдиту

На гострі кишкові інфекції за 5 міс.-2024 перехворіли на 19% більше за минулорічний показник - МОЗ

Унаслідок ракетної атаки на "Охматдит" постраждали 300 осіб - гендиректор клініки

Повністю "Охматдит" зможе відновити роботу через пів року - гендиректор клініки

Фармринок у I пів.-2024 показав зростання продажу в гривні, кадровий голод і зростання попиту в сегменті антипсихотиків, антидепресантів і заспокійливих - експерт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА