Інтерфакс-Україна
13:47 06.04.2021

Французька Valneva повідомила про успішні клінічні випробування вакцини від COVID-19

1 хв читати
Французька Valneva повідомила про успішні клінічні випробування вакцини від COVID-19

Французька біотехнологічна компанія Valneva завершила стартовий етап клінічних випробувань своєї вакцини від коронавірусу, які показали безпечність та ефективність препарату, йдеться в прес-релізі.

"Valneva сьогодні оголосила про позитивні результати клінічних випробувань... своєї інактивованої, ад'ювантної вакцини-кандидата VLA2001", - йдеться в повідомленні.

У ньому зазначено, що вакцина "добре переноситься і не викликає приводів для сумнівів у її безпечності".

Водночас, згідно з інформацією компанії, більш ніж у 90% учасників випробувань, які здійснювали серед 153 дорослих людей віком від 18 до 55 років, виробився "значний рівень антитіл" до COVID-19.

Компанія тепер планує продовжити випробування і вже до кінця квітня розпочати завершальну їхню фазу.

Тему виробництва вакцини у Франції активно обговорюють останніми місяцями. ЗМІ, зокрема, висловлювали жаль, що французькі фармацевтичні компанії відстали від конкурентів і поки що не завершили роботу над власними вакцинами від COVID-19.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Переселенці протягом 60 днів можуть отримувати послугу довготривалого меддогляду

Українці старше 40 років з 1 січня можуть замовити Скринінг здоров’я через "Дію" – Федоров

Кабмін негативно оцінив роботу відстороненого голови Держлікслужби Ісаєнка в 2025р.

Медики прифронтових регіонів зможуть отримати житло в містах у радіусі до 30 км від місця роботи - Свириденко

Кабмін затвердив порядок реалізації програми медгарантій на 2026р - Свириденко

УЧХ реалізує програму реабілітації на Львівщині

Фармкомпанія "Здоров'я" через близькість фронту перевела частину співробітників на дистанційний режим

Комітет здоров'я нації підтримав доопрацьований законопроєкт про врегулювання обігу нікотинових паучів

Уряд дозволив продаж ліків на АЗС - МОЗ

Кабмін поклав виконання обов’язків голови Держлікслужби на заступника голови Короленка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА