Інтерфакс-Україна
10:30 09.06.2020

Міністр охорони здоров'я визначився з кандидатом на посаду голови НСЗУ

1 хв читати
Міністр охорони здоров'я визначився з кандидатом на посаду голови НСЗУ

Міністерство охорони здоров'я завершило відбір кандидатів на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ), міністр охорони здоров'я Максим Степанов визначився з претендентом, якого він рекомендуватиме Кабміну.

Як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, про це Степанов повідомив на брифінгу в понеділок.

"Міністр визначився з кандидатурою претендента. Дані цієї людини буде передано до Кабміну, після всіх погоджувальних процедур цю особу може бути призначено на посаду", - повідомляє МОЗ.

Записи співбесід міністра з кандидатами розміщено на YouTube-каналі Нацагенства з держслужби.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вакцина від ВПЛ розвезена до всіх центрів контролю та профілактики захворювань, доставка у Краматорськ затримана через бойові дії

Фармкомпанія "Здоров'я" через близькість фронту перевела частину співробітників на дистанційний режим

Комітет здоров'я нації підтримав доопрацьований законопроєкт про врегулювання обігу нікотинових паучів

Уряд дозволив продаж ліків на АЗС - МОЗ

Кабмін поклав виконання обов’язків голови Держлікслужби на заступника голови Короленка

Мобільні реабілітаційні команди УЧХ за рік здійснили понад 9000 виїздів

УЧХ провів перший Всеукраїнський форум зі зміцнення здоров’я

Кличко показав, як за рік оновилася медицина в Києві

Клініка Lita Plus планує впровадити нові методики мамопластики

В Києві за ініціативи Кличка з 1 січня запрацює персональний медичний супровід ветеранів - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА