Інтерфакс-Україна
18:32 04.05.2020

Київський обласний онкодиспансер обмежив планові операції через виявлений у пацієнта коронавірус

2 хв читати
Київський обласний онкодиспансер обмежив планові операції через виявлений у пацієнта коронавірус

Київський обласний онкодиспансер обмежив планові операції через виявлений у одного з пацієнтів COVID-19, інші відділення клініки працюють у штатному режимі, повідомив заступник директора диспансеру Валерій Костіков.

"Була пацієнтка минулого тижня, після додаткового обстеження у неї був позитивний тест на COVID-19. Її переведено до спеціалізованого (інфекційного - ІФ) медзакладу в Київській області для подальшого лікування", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна".

Костіков повідомив, що у пацієнтки з самого початку не було ознак COVID-19 - були ознаки ускладнення після хіміотерапії. Під час детального обстеження виявлено рентгенологічні ознаки ураження легень, типові для COVID-19, потім було проведено ПЛР-діагностику.

Після закінчення лікування COVID-19 в спеціалізованій клініці пацієнтка повернеться в диспансер для подальшого лікування онкозахворювання.

За його словами, після консультацій із Державним лабораторним центром і обласним штабом для боротьби c поширенням коронавірусної інфекції в диспансері провели тестування на COVID-19 всіх контактних осіб - співробітників і пацієнтів, які були в найближчому оточенні цієї пацієнтки.

"Ми очікуємо результатів, обмежили планову госпіталізацію до їх отримання. Серед медиків хворих на сьогодні немає, є інфіковані чи ні - покаже тест", - сказав він, додавши, що результати тестів контактних співробітників і пацієнтів у клініці очікуються в середу.

"Обмежено планові госпіталізації на хірургічне лікування. Тривають хіміотерапія, променева терапія, лікування гематологічних пацієнтів. Диспансер працює у штатному режимі", - сказав він.

Київський обласний онкодиспансер - спеціалізований лікувальний заклад, розрахований на 310 ліжок. У структурі клініки - три хірургічні відділення. Клініка також проводить хіміотерапію та променеву терапію.

КЗ Київської облради "Київський обласний онкодиспансер" підписав контракт із Національною службою здоров'я України (НСЗУ).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд розширив програму "Доступні ліки" ще на 50 нових МНН для лікування серцево-судинних захворювань

Розвиток виробництва активних фармінгредієнтів сприятиме входженню українських фармвиробників на європейський ринок – Качка

Уряд доповнить програму "Доступні ліки" ще 51 препаратом

Уряд розширив перелік молодих лікарів, які можуть отримати адресну допомогу при працевлаштуванні

Медзаклади, що надають спецдопомогу в зонах бойових дій, отримуватимуть доплати до кінця року – Свириденко

Вітчизняний ринок МІС перейшов від етапу бурхливого кількісного зростання до етапу консолідації – експерти

Сучасну амбулаторію для 12,5 тис дітей відкрили в Києві за підтримки Німеччини та ЮНІСЕФ – мер

Кличко відкрив оновлену дитячу амбулаторію "Простір турботи"

Внаслідок російської атаки пошкоджено 5 медзакладів Києва – МОЗ

Медшкола мережі "Добробут" та НаУКМА отримала ліцензію на освітню діяльність, розпочинає підготовку до набору студентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА