06:37 12.07.2024

У Чорному та Азовському морях носії "Калібрів" відсутні

1 хв читати
У Чорному та Азовському морях носії "Калібрів" відсутні

У Чорному морі немає кораблів на бойовому чергуванні, а в Азовському морі перебувають три кораблі, носіїв "Калібрів" немає, повідомляють Військово-морські сили ЗС України в п'ятницю вранці.

"У Чорному морі ворожі кораблі відсутні; в Азовському морі 3 ворожі кораблі, носії крилатих ракет "Калібр" відсутні; у Середземному морі 2 ворожі кораблі, які є носіями крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 24 ракет", - повідомляють у телеграм-каналі ВМС ЗСУ.

Також повідомляється, що за добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили: до Чорного моря - 5 суден, із них 3 продовжило рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря - 4 судна, з них 1 рухалися з протоки Босфор.

 

 

 

ОСТАННЄ

В Івано-Франківську біля вокзалу пролунав вибух

Речниця Держдепу США про зустріч у Джидді: Ми дуже оптимістично налаштовані

Швейцарський експорт зброї падає через заборону на експорт в Україну, виробники вимагають послаблення обмежень – ЗМІ

Китай підтримує всі зусилля, що сприяють мирному врегулюванню "кризи" в Україні – речниця МЗС

Протягом дня від ворожих атак на Донеччині загинуло 6 людей, ще 7 поранено - ОВА

У Латвії затримали естонця та українця за підозрою у шпигунстві на користь РФ – ЗМІ

ДБР проводить обшуки в приміщенні ВККС, можлива зупинка всіх суддівських конкурсів – джерела

Суд обмежив до 15 квітня терміни ознайомлення Порошенка з "вугільною справою" – ДБР

Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів

Трамп подвоїв мита на сталь та алюміній з Канади після введення Онтаріо 25% мита на експорт е/е до США

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА