10:45 23.06.2024

Помер диспетчер "Укренерго" від поранень унаслідок російської атаки

1 хв читати

22 червня від поранень, отриманих під час масованої ворожої атаки, в лікарні помер диспетчер підстанції НЕК "Укренерго" в Запорізькій області Денис Новіков.

"Цього року йому виповнилося лише 38 років. Енергетичній галузі він віддав 20 років життя. Досвідчений фахівець, який пройшов шлях від слюсаря до диспетчера підстанції", - повідомило Міністерство енергетики України в неділю.

Новіков працював в "Укренерго" із серпня 2004 року - спочатку електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних пристроїв, потім - диспетчером підстанції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА