13:52 16.06.2024

Прем'єр Нідерландів: РФ має брати участь у Саміті миру, але мир неможливий без дотримання росіянами правил і цінностей

2 хв читати
Прем'єр Нідерландів: РФ має брати участь у Саміті миру, але мир неможливий без дотримання росіянами правил і цінностей

РФ повинна брати участь у Саміті миру, проте мир можливий тільки в тому разі, якщо Росія дотримуватиметься основних правил і цінностей, які застосовні до всіх інших країн, заявив прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

"Ця зустріч посилає, можливо, ще сильніший сигнал Путіну, і йому я хотів би сказати таке: багато хто за цим столом говорив, що Росія повинна була бути тут сьогодні. І я повністю згоден - ви мали бути тут. Нам потрібно, щоб Росія брала участь. Але сильне послання сьогоднішнього дня полягає в тому, що мир можливий тільки в тому разі, якщо Росія дотримуватиметься основних правил і цінностей, які застосовні до всіх нас", - сказав Рютте на другому пленарному засіданні в рамках Глобального саміту миру в неділю.

Він наголосив, що саме тому разом країни і заснували Організацію Об'єднаних Націй у 1945 році.

Рютте зазначив, що сьогоднішній день - початок шляху до миру, і на цьому шляху буде багато перешкод, "але об'єднавшись, ми доб'ємося його". Крім того, він зазначив, що участь багатьох країн у зустрічі засвідчує, що війна проти України справді стала глобальною проблемою.

"І ми всі знаємо, що перебуваємо тільки на початку шляху до миру. І попри те, що у нас за цим столом різні думки щодо того, як саме досягти миру для України, нехай не буде жодної помилки: ми повністю єдині, у нас спільне бачення принципів, цінностей, порядності", - заявив прем'єр.

Крім того, за словами Рютте, ця зустріч посилає сильний сигнал народу України про те, що не тільки українці хочуть миру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА