Інтерфакс-Україна
10:12 07.06.2024

У Миколаєві створили сайт із моніторингу міжнародної допомоги, яку отримує місто

1 хв читати
У Миколаєві створили сайт із моніторингу міжнародної допомоги, яку отримує місто

У Миколаєві створили сайт із моніторингу міжнародної допомоги, яку отримує місто від початку російського повномасштабного вторгнення, повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

"Миколаїв - перше місто в Україні, де створили сайт з моніторингу міжнародної допомоги, яку громада отримує з початком повномасштабного вторгнення. Абсолютно кожен може зайти на сайт та подивитись яку допомогу отримало місто, від кого та в кого ця допомога знаходиться", - написав Сєнкевич у телеграм-каналі.

За його словами, на сайті також публікуватимуть актуальні новини про отримання гуманітарної допомоги, інформацію про партнерів Миколаєва і про те, які є термінові потреби в місті.

Сайт було створено завдяки фінансуванню Європейської Антикорупційної ініціативи, у співпраці з якою і було реалізовано цю ідею.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КСУ визнав неконституційним обмеження оплачуваних відпусток для неповнолітніх та людей з інвалідністю – омбудсман

Ворог обстріляв Херсонщину, 15 людей постраждали і одна загинула

ППО України збила 110 зі 118 ворожих цілей, зафіксовано влучання 3 ударних БпЛА на 3 локаціях

Ефективність української ППО у перехопленні ракет і дронів у травні була на рівні понад 88% – Генштаб

Близько 50 деталей у кожному "Шахеді" виготовлені в Китаї та Тайвані – Державний науково-дослідний інститут

Державний науково-дослідний інститут про Х-101: Україну атакують ракети, які вироблені кілька тижнів тому

Окупанти за добу втратили 1381 осіб та 431 од. спецтехніки – Генштаб

Виробництво "Іскандер-М" в РФ сягнуло 60 одиниць на місяць, дальність дії ракети може бути підвищена до 1000 км в останній модернізації

РФ завдала майже 20 ударів по Дніпропетровщині, є постраждалі

Росіяни атакували Запорізьку область, одна жертва і восьмеро поранених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА