Інтерфакс-Україна
10:04 29.05.2024

Стратегію відновлення держвлади та реінтеграції населення деокупованих територій буде ухвалено до кінця червня - Верещук

1 хв читати
Стратегію відновлення держвлади та реінтеграції населення деокупованих територій буде ухвалено до кінця червня - Верещук

Віцепрем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук заявляє, що Стратегію відновлення державної влади та реінтеграції населення деокупованих територій (ДОТ) на період до 2026 року буде ухвалено до кінця червня 2024 року.

Згідно з повідомленням пресслужби Мінреінтеграції, команда відомства розробила проєкт Стратегії відновлення державної влади та реінтеграції населення деокупованих територій на період до 2026 року й операційний план заходів щодо її реалізації у 2024-2026 роках.

За словами Верещук, очікується, що документ буде ухвалено до кінця червня цього року.

Верещук також зазначила, що на деякий час на звільнених територіях може бути запроваджено перехідне правосуддя. "У перехідний період на ДОТ має бути чітка управлінська державна вертикаль. Нам необхідна централізована керована система, коли рішення ухвалюються чітко й оперативно", - наводить слова Верещук пресслужба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"

Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА