Інтерфакс-Україна
09:28 22.05.2024

На Харківщині від обстрілів постраждали дві жінки

1 хв читати
На Харківщині від обстрілів постраждали дві жінки
Фото: Харківська ОВА

У Харківській області внаслідок обстрілів за минулу добу постраждали дві жінки - у Чугуєві та Гоптівці, зафіксовано множинні руйнування цивільної інфраструктури, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

Він також повідомив, що в ніч на середу збройні сили РФ обстріляли Дружелюбівку Борівської громади Ізюмського району Харківської області. "Внаслідок обстрілу горів будинок. Пошкоджені господарчі споруди", - написав Синєгубов у телеграм-каналі.

За його даними, внаслідок ранкового обстрілу Чугуєва постраждали 21-річна жінка, напередодні внаслідок ворожого артобстрілу с. Гоптівки також була поранена жінка.

Крім того, внаслідок ворожих обстрілів Білого Колодязя пошкоджена робоча будівля підприємства. У Липцях унаслідок артобстрілу пошкоджені дві госпбудівлі та приватний будинок.

У Золочеві внаслідок авіаудару КАБами зруйнований дитячий садок і місцевий ринок. Пошкоджена школа, магазини, ресторан, 5 двоповерхових багатоквартирних і приватних будинків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Федоров погодили кадрові рішення, зокрема, кандидатуру нового заступника командувача ПС ЗСУ

ДТЕК: на Київщині за тиждень було заживлено найбільшу кількість споживачів

Через пожежу у торговельному центрі у Карачі загинула 21 людина – ЗМІ

Правоохоронці припинили схему з подрібнення бізнесу й відшкодували в держбюджет 25 млн грн податків

САП вимагає визнати необґрунтованими активи колишнього начальника Кременчуцького РТЦК

Близько 12,5 тис. багатодітних сімей отримають одноразову матеріальну допомогу в розмірі 7500 грн – КМДА

Майже половина компаній-членів AmCham очікують припинення вогню або мирного врегулювання війни в Україні у 2026р.

Конкурсна комісія з відбору очільника АРМА продовжила термін подачі документів до 9 лютого через малу кількість заявок

У Харкові одна загибла, одна людина зникла безвісти, ще 8 постраждали через ворожий авіаудар

Уродженець Макіївки, який воював проти ЗСУ на Харківському та Луганському напрямках, отримав 15 років ув'язнення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА