Інтерфакс-Україна
15:47 21.05.2024

Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 55, ситуація в районі Липців контрольована - Генштаб ЗСУ

2 хв читати
Кількість бойових зіткнень на фронті зросла до 55, ситуація в районі Липців контрольована - Генштаб ЗСУ

Станом на 14.00 вівторка кількість бойових зіткнень на лінії фронту зросла до 55, на харківському напрямку ворог здійснив дві атаки в районі Липців, ситуація контрольована, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Від початку доби кількість бойових зіткнень на всьому фронті зросла до 55. На харківському напрямку окупанти двічі атакували в районі населеного пункту Липці. Ситуація тут контрольована. Ворог завдав ракетного удару по Харкову", - ідеться у зведенні, опублікованому в телеграм-каналі.

На куп'янському напрямку протягом доби відбулося шість бойових зіткнень. ЗСУ відбили ворожі штурми поблизу Іванівки та Берестового. В районі Синьківки бій триває.

Ворог завдав авіаційних ударів біля Новоплатонівки, Сергіївки та Макіївки.

На лиманському напрямку Сили оборони відбили один ворожий штурм у районі Тернів.

На сіверському напрямку окупанти чотири рази намагалися атакувати в районах Білогорівки, Кліщіївки, Виїмки та Роздолівки, вдарили керованою авіабомбою по Спірному.

На краматорському напрямку ворог провів дев'ять атак. Зазначено, що напрямки ударів противника - Часів Яр, Іванівське, Кліщіївка та Андріївка. В районах двох останніх населених пунктів тривають три бойові зіткнення.

"Найбільша частка боїв і надалі припадає на покровський напрямок. Від початку доби противник уже 23 рази намагався прорвати тут наші рубежі оборони. Українські воїни відбивали атаки біля населених пунктів Євгенівка, Новоселівка Перша, Сєверне, Нетайлове, Яснобродівка, Невельське; тривають бойові зіткнення в районі Калинового, Новоолександрівки, Сокола, Уманського. Ситуація складна, але контрольована", - зазначили в Генштабі.

На курахівському напрямку противник двічі намагався потіснити підрозділи українських захисників, зокрема на напрямку Георгіївки, а також Красногорівки, де бойове зіткнення триває.

На времівському напрямку Сили оборони відбили п'ять безуспішних спроб окупантів просунутися в районі Старомайорського.

На оріхівському напрямку російська авіація завдала удару в районі Новоандріївки.

На придніпровському напрямку ворог двічі безуспішно атакував позиції ЗСУ поблизу Кринок на лівому березі Дніпра.

Також противник завдав авіаудару по Олександрівці Сумської області, обстріляв з артилерії райони населених пунктів Червоний Хутір Чернігівської області, Іскрісківщина, Волфине, Павлівка, Тур’я і Степок.

ОСТАННЄ

В Раді формується робоча група з питання можливих виборів президента під час воєнного стану - Арахамія

Мокрий сніг очікується в Україні у вівторок, напередодні Різдва різко похолодає, без опадів

Україна готує санкційний пакет проти осіб, що працюють із російським ВПК, зокрема проти осіб з Китаю, - Зеленський

ЄС ще на пів року продовжив економічні санкції для РФ

Проєкт зі створення наглядових рад у вишах буде законодавчо врегульовано, але для університетів це буде добровільно, - Трофименко

Ворог атакував два енергооб'єкти на Одещині зі значними пошкодженнями – ДТЕК

Запровадження індикативної собівартості навчання на контракті врятувало виші і підготувало їх до підвищення зарплат - Трофименко

РФ вночі атакувала енергооб'єкти в 5 областях, знеструмлених споживачів частково заживлено – Міненерго

Ефективними гарантіями безпеки є лише членство в НАТО, гарантії 5-ї статті та оборонне партнерство - Порошенко

Заступник міністра освіти Трофименко про відкриття кордонів для 18-22-річних: Заборонами ми людей не втримаємо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА