13:14 17.05.2024

СБУ й ГУР атакували військово-логістичні об'єкти в Севастополі, Туапсе й Новоросійську - джерело

1 хв читати

Служба безпеки України (СБУ) і Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР) атакували важливі військово-логістичні об'єкти РФ у російських Туапсе, Новоросійську й окупованому Севастополі, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" інформоване джерело.

"Ця ніч була дуже спекотною для російських військово-логістичних об'єктів, розташованих у Криму й на російському узбережжі Чорного моря... СБУ і ГУР спільно запалили "бавовну" в Севастопольській бухті. Також розвідники відпрацювали по морському порту Новоросійська, а хлопці Малюка (голова Служби безпеки України Василь Малюк - ІФ-У) - по Туапсинському НПЗ", - розповів співрозмовник агентства в п'ятницю.

За його словами, в результаті в Севастопольській бухті "всю ніч було фаєр-шоу". Джерело також уточнило, що удар по електропідстанції "Севастопольська" призвів до відключень електроенергії.

"У морському порту Новоросійська вибухало в районі нафтового термінала й на залізничній станції. Дрони СБУ вже вдруге цього року "відвідали" Туапсинський НПЗ, який росіяни почали відновлювати", - розповів співрозмовник агентства.

Він також наголосив, що ця спецоперація довела, що росіяни нездатні захистити свої основні морські бази в Севастополі й Новоросійську.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Ми зробимо все можливе, щоб укласти найкращу угоду для обох сторін

Учасники Міжнародної Кримської Платформи закликали РФ до припинення воєнних дій і звільнення території України

Зеленський звільнив Гнатова з посади командувача об'єднаних сил ЗСУ

Віцепрезидент США: Трамп нікому і нічим не поступився, він виконує роботу дипломата

МЗС про заяви президента Колумбії: Справжня дурість – називати українців "братами" росіян

Трамп вважає, що Путіну доведеться піти на поступки, Україні - “забути про НАТО”

Десятки делегатів покинули засідання Ради ООН з прав людини під час виступу Росії

Кабмін ухвалив рішення, необхідні для підписання угоди з США про копалини - Шмигаль

Гарантії безпеки для України мають бути надані всередині НАТО – Мелоні

Трамп заявив, що "не має наміру давати надто багато гарантій безпеки Україні”

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА