Інтерфакс-Україна
12:47 03.05.2024

Кемерон під час візиту до Києва розпочав переговори щодо 100-річного партнерства між Україною та Великою Британією

1 хв читати
Кемерон під час візиту до Києва розпочав переговори щодо 100-річного партнерства між Україною та Великою Британією
Фото: посольство Великої Британії в Україні

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон під час візиту до Києва розпочав переговори з Україною щодо 100-річного партнерства - нової угоди, що побудує міцні зв'язки між двома країнами в усьому спектрі відносин.

"Міністр розпочав переговори з Україною щодо 100-річного партнерства - нової угоди, яка побудує міцні зв'язки між нашими двома країнами в усьому спектрі відносин: від торгівлі, безпеки та оборони, до науки й технологій, освіти, культури та багато іншого", - йдеться у повідомленні посольства Великої Британії у фейсбуці.

Глава МЗС віддав належне стійкості українців перед обличчям російських атак і зазначив, що ця війна - виклик для всього нашого покоління, і Україна не може боротися з нею сама.

"Ми всі повинні робити більше, щоб забезпечити Україні те, що їй потрібно для перемоги", - сказав він.

Також під час візиту до Києва Кемерон підтвердив надання £36 млн допомоги для енергетичної інфраструктури України, включно з £20 млн екстреного фінансування для відновлення після нещодавньої хвилі атак на критичну інфраструктуру України та ще £16 млн - для переможців конкурсу інноваційних проєктів Innovate Ukraine.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За попередніми даними вибух у харківській багатоповерхівці має побутове походження

Зеленський провів спеціальний енергетичний селектор, доручив розібратися щодо будинків без опалення в Києві та збільшити обсяг імпорту електрики

У ЦПД спростували фейк про "повне відключення світла" на заході України

Майже 40% закладів освіти на Миколаївщині продовжать роботу в очному режимі, 20% перейдуть на дистанційку

РФ вдарила по підприємствах "Нафтогазу", вночі - по обладнанню з видобутку газу

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА